Focus® DAILIES® All Day Comfort 30 szt.

Cena
75,60 zł
70,00 zł
Kwota rabatu: -5,60 zł
Moc

Producent: Alcon
Szczegóły produktu

Soczewki kontaktowe Focus® DAILIES ® All Day Comfort to jednodniowe soczewki kontaktowe z formułą nawilżającą, przeznaczone do codziennej wymiany.

Jeżeli jesteś osobą krótkowzroczną lub nadwzroczną. Na co dzień nosisz okulary. Ale czasami chcesz o nich zapomnieć i poczuć swobodę sięgnij wtedy po soczewki Focus® DAILIES ® All Day Comfort, które zapewnią Ci ostre widzenie, łatwość użytkowania oraz komfort w każdej sytuacji.

 

Soczewki kontaktowe Focus® DAILIES ® All Day Comfort niwelują zamazany obraz i zapewniają doskonałą ostrość widzenia. Przeznaczone są do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nową parę a wieczorem wyrzucasz.

Specjalny system Aqua ComfortTM zapewni Twoim oczom długotrwałe nawilżanie. Z każdym mrugnięciem oka uwalniany jest środek nawilżający, dzięki któremu odczuwasz komfort od momentu założenia soczewki do zdjęcia jej z oka.

Soczewki jednodniowe Focus® DAILIES ® All Day Comfort to łatwy i zdrowy sposób noszenia soczewek. Codzienne rano zakładasz nową parę soczewek a wieczorem wyrzucasz. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami i skłonnością do alergii.

Jednodniowe soczewki Focus® DAILIES ® All Day Comfort komfort i wygoda użytkowania dla aktywnych:

  • Podczas spotkań, przy pracy z komputerem, w kinie, teatrze.
  • W czasie kolacji, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi.
  • Przy uprawianiu sportu.
  • Na weekend, podczas podróży służbowych, na urlopie.

 

W opakowaniu: 30 sztuk.