Regulamin

I. Postanowienia ogólne.

 1. Właścicielem sklepu jest firma Zakład Optyczny S.C. Jerzy Gotalski i S-ka z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 126a, NIP: 957-04-71-758.
 2. Osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym jednocześnie potwierdza, że przed złożeniem zamówienia została przebadana przez lekarza okulistę, specjalistę w zakresie aplikacji soczewek kontaktowych, a parametry soczewki wpisane w trakcie składania zamówienia są zgodne z wynikami tych badań. Osoba składająca zamówienie zobowiązuję się do nie wnoszenia roszczeń pod adresem Zakładu Optycznego S.C. Jerzy Gotalski i S-ka, dotyczących nieodpowiedniego dopasowania mocy soczewek kontaktowych.

II. Zakupy i realizacja zamówienia.

 1. Złożenie zamówienia w sklepie jest jednoznacznym potwierdzeniem Zamawiającego zapoznania się z regulaminem oraz akceptacja wszystkich jego postanowień (punktów) bez zastrzeżeń,
 2. Wszystkie ceny są cenami brutto tzn. zawierają podatek VAT. Do każdego zakupu dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT,
 3. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych (od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto, w przypadku wyboru tej formy płatności). W przypadkach uzasadnionych nietypowymi parametrami towaru czas realizacji może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie poinformowany niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Zamówienia złożone w piątek po godz. 15 realizowane są w poniedziałek.
 4. Umowy zawierane podczas składania zamówienia są umowami zawieranymi na odległość. Umowę uważa się za zawartą z chwilą otrzymania zamówienia (oświadczenia woli zawarcia umowy).
 5. W razie konieczności anulowania zamówienia prosimy o kontakt w ciągu 2 godzin, drogą elektroniczną na adres sklep@visus-soczewki.pl lub telefonicznie pod nr tel 509 357 127.
 6. Nierozpakowany towar Kupujący może zwrócić bez podania przyczyny do 10 dni od daty jego otrzymania. W przypadku soczewek na specjalne zamówienie tj soczewki torycznych, progresywnych itp. okres ten wynosi 5 dni. Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym i bez utraty jego wartości handlowej. Do zwrotu towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupów (wraz z paragonem fiskalnym), zawierający numer konta, na które mają być przesłane pieniądze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towarów zwroty nie będą rozpatrywane. Kupujący jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy Zakład Optyczny S.C. Jerzy Gotalski i s-ka Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący. Firma Zakład Optyczny S.C. Jerzy Gotalski i S-ka nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów "za pobraniem".
 7. W przypadku nie uiszeczenia wpałty w terminie 14 dni od daty złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane.
 8. W przypadku paczki zagranicznej wysyłamy listem wartościowym koszty naliczane są zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

III. Polityka Prywatności

Aby ułatwić dokonywanie zakupów w naszym sklepie internetowym, został utworzony specjalny system logowania, w którym zachowywane są dane Państwa do wystawienia faktury czy też adres dostawy. System zachowa dane tak, że przy następnym zamówieniu zostaną automatycznie umieszczone w formularzu bez potrzeby ponownego ich wpisywania.

Dane, które Państwo podacie podczas procesu rejestracji w naszym sklepie są chronione i nie będą w żaden sposób udostępniane osobom ani firmom trzecim.

Użytkownik po dokonaniu procesu logowania ma dostęp do swoich danych w każdej chwili może je modyfikować.

Korzystając z naszego sklepu internetowego wyrażacie Państwo jednocześnie zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych i danych firmy do celów marketingowych przez Zakład Optyczny S.C. Jerzy Gotalski i S-ka. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr101 poz.926 wraz późniejszymi zmianami).

Akceptowane przez nas formy płatności:

 • pobranie za zaliczeniem pocztowym.
 • wpłata na konto.

DZIĘKUJEMY ZA PRZECZYTANIE REGULAMINU

I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW